Horror w hali Pogoń - Nowiny Zabrzańskie

Więcej informacji

Horror w hali Pogoń

Dramatyczny mecz w hali Pogoń, niestety bez szczęśliwego zakończenia. NMC Górnik Zabrze przegrał po rzutach karnych z Piotrkowianinem. Nie zmieniło to sytuacji w tabeli, w której zabrzanie nadal zajmują 3 miejsce.

Zabrzanie nie wystąpili w najmocniejszym składzie. Do kontuzjowanych Marka Daćki, Michała Adamuszka, Patryka Gregułowskiego i Damian Pawelca dołączył także Sasza Buszkow.   Szymona Medwida. Już w pierwszej połowie przeważali goście, którzy na przerwę schodzili prowadząc 18:15. Po wznowieniu wydawało się, że zabrzanie zażegnali kryzys i zdołają dopaść gości. Ci jednak  szybko wyszli na trzybramkowe prowadzenie. Ostatecznie po drugiej połowie był remis, 33:33. A w rzutach karnych bezapelacyjnie lepsi byli goście, wygrywając 4:1.

W najbliższą sobotę NMC Górnbik Zabrze gra wyjazdowe spotkanie ze Stalą Mielec.